Світильники

З нашими товарами у будинках та офісах у Ваших покупців завжди буде світло та затишно!

Світильники для спальні, вітальні, передпокою, кухні, ванної та інших місць у будинку та за його межами

Якість іноземна – ціни вітчизняні!

Колись закордонні товари в будинку були предметом розкоші і навіть певної переваги. Їхню покупку могли собі дозволити далеко не всі. Сьогодні Ваші покупці зможуть дозволити собі цю розкіш, за адекватну ціну.

З нашими товарами у будинках та офісах у Ваших покупців завжди буде світло та затишно!

Чи не їдеш за кордон? Привези закордон до себе до хати?

Пожити закордоном судилося небагатьом українцям та й не кожен про це мріє. А ось привезти закордон до себе до хати можуть усі! Ми пропонуємо різноманітні світильники та системи освітлення з німецькою якістю, французьким шармом, італійською витонченістю, англійською стриманістю, японською незвичністю.

Коли світить тільки найкраща якість та ціна.

У нас Ви можете замовити світильники для спальні, вітальні, передпокою, кухні, ванної та інших місць у будинку та за його межами: для двору, саду, гаража. Також у нашому асортименті є системи освітлення для магазинів, кафе та ресторанів, банків та офісних приміщень тощо.

Наші світильники ідеально підійдуть для інтер'єру та екстер'єру, для освітлення та для декору. У наших постачальників можна знайти стельові, точкові, підвісні, настінні, офісно-промислові, трекові світильники, споти, лампи для меблів та картин. Також великий вибір вуличних ліхтарів: настінні, підвісні, вбудовані, ґрунтові, плавучі, торшери.

До Вашої уваги:
  • Абажури (до торшерів та настільних ламп);
  • LED-освітлення (LED модуль, LED підсвічування, LED стрічка);
  • Бра;
  • Вуличні ліхтарі;
  • Люстри та лампи;
  • Торшери.

Попрацювати при світлі японської настільної лампи, повечеряти під світлом норвезької люстри, почитати книгу біля французького торшера, прийняти ванну при м'якому освітленні італійського бра, прогулятися по саду, прикрашеному китайськими ліхтарями, зробити LED підсвічування в автомобілі або на балконі. Уявили – і на душі стало ясно. Залишилось зробити так, щоб світло було і вдома. Дайте Вашим покупцям зелене світло на покупку іноземних світильників!

Замовити товар

Визначтеся з товаром – і ми запропонуємо постачальників.

Докладніше

Досвідчені перевізники швидко та безпечно доставлять Ваш товар

Докладніше

Ми надаємо широкий асортимент затребуваних товарів від іноземних виробників, високої якості та за вигідною ціною. Вони точно не залишать байдужими Вас та Ваших покупців. Невисокі закупівельні ціни при високій якості Вас приємно здивують та однозначно збільшать Ваші прибутки та кількість постійних та потенційних клієнтів.

Ви, напевно, чули, що при розмитненні товару на кордоні часто виникають проблеми. Як наслідок, товар можуть вилучити чи затримати, що у будь-якому разі для Вас невигідно. Як уникнути підводного каміння і не залишитися в програші? Ми вивчили всі нюанси та знаємо, що і як правильно підготувати, щоб уникнути порушень, непередбачених проблем та затримок.

img

details

Бажаєте розвинути свій вітчизняний бізнес із іноземним акцентом? Розширюйте коло бізнес-партнерів за рахунок відомих іноземних виробників та авторитетних постачальників! Поповнюйте свої магазини закордонними товарами легко та без додаткових витрат чи переплат! Запропонуйте покупцеві те, чого немає у Ваших конкурентів, приємно здивуйте їх високою іноземною якістю та стандартами, сучасними тенденціями та водночас доступними цінами!