Розмитнення

Ми знаємо як правильно оформити документи

Ми до Ваших послуг, якщо Ви хочете замовити товари з-за кордону та при цьому не бажаєте: витрачати багато часу на пошуки постачальників, які не обдурять та не підведуть; хвилюватися за безпеку товару під час транспортування та своєчасну доставку; вникати у всі нюанси законодавства та розмитнення.

post

Для Вашого товару відкриті всі межі

Розмитнення - завершальний етап у процесі закордонних покупок. Ще трохи і товар нарешті буде у Вас. Чи ні? Будь-яка помилка зараз може все зіпсувати і перешкодити досягненню мети. Ви новачок і не знаєте, що до чого маєте попередній невдалий досвід? З нашою допомогою перетин кордонів та митний контроль не стануть перешкодою. Ми гарантуємо правильну підготовку товару до розмитнення та успішне проходження всіх перевірок на кордоні.

Проблеми з розмитненням у минулому

 

Логістика та доставка

Тільки досвідчені перевізники, які доставлять товар вчасно.

Дізнатися більше

Тільки досвідчені перевізники, які доставлять товар вчасно.

Дізнатися більше

Не так просто правильно розрахувати, який спосіб доставки найкращий у конкретному випадку, який транспорт більш підходящий, який шлях коротший, безпечніший і швидший, і які перевізники точно справлятимуться на всі 100% і довезуть товар цілістю та безпекою без подій і затримок. Для наших професіоналів це просто!

Ми знаємо всі доступні та безпечні маршрути та пропонуємо авіадоставку, морські, автомобільні та залізничні перевезення на сучасному транспорті та з перевізниками, що мають велику репутацію та досвід.

img

details

Автодоставка - найбільш поширений спосіб перевезення вантажів, при якому, залежно від габаритів, ваги та кількості товару, використовують фургони, вантажівки або фури.

Авіадоставка – найшвидший спосіб доставки. Його використовують для перевезення особливо цінних вантажів, якщо потрібна експрес-доставка, або якщо відстань між країнами дуже велика та інші способи доставки неможливі або недоречні.

Залізничну доставку використовують рідше і в тих випадках, коли товар не підлягає збиранню/розбиранню, його багато, він має великі габарити та вагу.

Морська доставка – непогана альтернатива для великих вантажів, проте вона можлива лише в тих випадках, коли країни мають морське або річкове транспортне сполучення.