Предмети побуту

З нашими товарами у будинках та офісах у Ваших покупців завжди буде красиво та затишно!

Предмети домашнього побуту для спальні, вітальні, передпокою, кухні, ванної та інших місць у будинку.

Якість іноземна - ціни вітчизняні

Колись закордонні товари в будинку були предметом розкоші і навіть певної переваги. Їхню покупку могли собі дозволити далеко не всі. Сьогодні Ваші покупці зможуть дозволити собі цю розкіш, за адекватну ціну.

З нашими товарами у будинках та офісах у Ваших покупців завжди буде красиво та затишно!

Чи не їдеш за кордон? Привези закордон до себе в будинок

Пожити закордоном судилося небагатьом українцям та й не кожен про це мріє. А ось привезти закордон до себе до хати можуть усі! Ми пропонуємо предмети домашнього вжитку з німецькою якістю, французьким шармом, італійською витонченістю, англійською стриманістю, японською незвичністю.


Великий вибір за невеликі гроші

У нас Ви можете замовити предмети домашнього побуту для спальні, вітальні, передпокою, кухні, ванної та інших місць у будинку. Ми пропонуємо товари різного призначення, які можна використовувати як предмети декору або безпосередньо застосовувати в побуті.
 
Ми пропонуємо товари, які гармонійно доповнять будь-який інтер'єр та потрібні у кожному будинку.
  • Вази;
  • Дзеркала;
  • Килими;
  • Подушки;
  • Постільна білизна.

Також ми пропонуємо великий вибір різноманітних якісних натуральних та штучних тканин від різних країн-виробників. Такого вибору видів, текстури та кольорів Ви ще не бачили!

Прокинутися на ліжку з справжньої індійської бавовни, пошити сукню з високоякісного китайського шовку, помилуватися собою перед гарним віденським дзеркалом, поставити подарований букет свіжих ароматних квітів у високу грецьку вазу і погратися з дітьми на незвичайному турецькому килимі, а потім заснути з . Думали це неможливо? З нами немає нічого неможливого! Вам залишилося лише оформити замовлення на нашому сайті!

Замовити товар

Визначтеся з товаром – і ми запропонуємо постачальників.

Докладніше

Досвідчені перевізники швидко та безпечно доставлять Ваш товар

Докладніше

Ми надаємо широкий асортимент затребуваних товарів від іноземних виробників, високої якості та за вигідною ціною. Вони точно не залишать байдужими Вас та Ваших покупців. Невисокі закупівельні ціни при високій якості Вас приємно здивують та однозначно збільшать Ваші прибутки та кількість постійних та потенційних клієнтів.

Ви, напевно, чули, що при розмитненні товару на кордоні часто виникають проблеми. Як наслідок, товар можуть вилучити чи затримати, що у будь-якому разі для Вас невигідно. Як уникнути підводного каміння і не залишитися в програші? Ми вивчили всі нюанси та знаємо, що і як правильно підготувати, щоб уникнути порушень, непередбачених проблем та затримок.

img

details

Бажаєте розвинути свій вітчизняний бізнес із іноземним акцентом? Розширюйте коло бізнес-партнерів за рахунок відомих іноземних виробників та авторитетних постачальників! Поповнюйте свої магазини закордонними товарами легко та без додаткових витрат чи переплат! Запропонуйте покупцеві те, чого немає у Ваших конкурентів, приємно здивуйте їх високою іноземною якістю та стандартами, сучасними тенденціями та водночас доступними цінами!