Логістика

Найбільш безпечні та короткі маршрути

Ми до Ваших послуг, якщо Ви хочете замовити товари з-за кордону та при цьому не бажаєте: витрачати багато часу на пошуки постачальників, які не обдурять та не підведуть; хвилюватися за безпеку товару під час транспортування та своєчасну доставку; вникати у всі нюанси законодавства та розмитнення.

post

Ваш товар вже пряпує до Вас

Думали, доставка товару з інших країн – це довгий та складний процес? Можемо заспокоїти та порадувати Вас! Якщо за справу беруться професіонали, які можуть правильно прорахувати і розрахувати, товар буде у Вас в найкоротші терміни. Вибір найбільш вдалого та доречного способу доставки, надійного перевізника, сучасного та швидкого транспорту, безпечного та короткого шляху – це все запорука ефективної та оперативної доставки. Чи потрібні професійні логістичні послуги? Ви на адресу!

 

Логістика та доставка

Тільки досвідчені перевізники, які доставлять товар вчасно.

Дізнатися більше

Тільки досвідчені перевізники, які доставлять товар вчасно.

Дізнатися більше

Не так просто правильно розрахувати, який спосіб доставки найкращий у конкретному випадку, який транспорт більш підходящий, який шлях коротший, безпечніший і швидший, і які перевізники точно справлятимуться на всі 100% і довезуть товар цілістю та безпекою без подій і затримок. Для наших професіоналів це просто!

Ми знаємо всі доступні та безпечні маршрути та пропонуємо авіадоставку, морські, автомобільні та залізничні перевезення на сучасному транспорті та з перевізниками, що мають велику репутацію та досвід.

img

details

Автодоставка - найбільш поширений спосіб перевезення вантажів, при якому, залежно від габаритів, ваги та кількості товару, використовують фургони, вантажівки або фури.

Авіадоставка – найшвидший спосіб доставки. Його використовують для перевезення особливо цінних вантажів, якщо потрібна експрес-доставка, або якщо відстань між країнами дуже велика та інші способи доставки неможливі або недоречні.

Залізничну доставку використовують рідше і в тих випадках, коли товар не підлягає збиранню/розбиранню, його багато, він має великі габарити та вагу.

Морська доставка – непогана альтернатива для великих вантажів, проте вона можлива лише в тих випадках, коли країни мають морське або річкове транспортне сполучення.